programul de circulatie al mijloacelor de transport public in zona metropolitana Alba Iulia
Stația Spital(L103)
Linia | Ruta | Orele de plecare |
---|---|---|
101R | Lalelelor -> Recea -> Gara | 07:04 08:04 08:44 10:44 12:44 13:44 14:44 15:49 16:09 16:44 18:44 |
102R 102S 103 107B 109R 110E 115R 122 123 | Gara | 00:21 05:01 05:31 05:36 05:41 Intre 6 si 8 la 5 min. Intre 8 si 12 la 10 min. |
103A | Camin de varstnici | 06:51 07:31 12:06 13:51 14:46 15:51 18:46 |
110E | Sc. Sf.Iosif -> Gara | 07:24* |
114A 114C 114D 506C | Apulum | 06:37 06:44 14:35 21:53 |
116A | Rodex | 06:35 |
201R 304C 401A | Autogara | 00:01 05:54 15:35 15:39 16:56 |
*Circulă doar în perioada școlii | ||
SÂMBĂTĂ - DUMINICĂ | ||
101R | Lalelelor -> Recea -> Gara | 08:34 12:34 16:34 19:34 |
103 107B 115R 122 123 | Gara | 00:06 05:41 05:56 Intre orele 6:00 si 22:00 din 10 in 10 minute. 22:11 22:21 22:25 22:41 22:51 23:16 23:30 23:34 23:36 |
103A | Camin de varstnici | 06:51 14:46 |
114 506C | Apulum | 06:36 14:36 21:31 21:53 |
304C 401A | Autogara | 06:04 06:30 |
*Circula numai SÂMBĂTĂ |