programul de circulatie al mijloacelor de transport public in zona metropolitana Alba Iulia
Stația Netuno
Linia | Ruta | Orele de plecare |
---|---|---|
106R | Barabant | 06:37 09:27 11:27 18:27 |
114A | Ampoi 2 -> Ampoi 3 -> Cetate -> Apulum | 06:23 |
114C | Motilor -> Cetate -> Apulum | 06:26 |
121 406R | Ampoi 2 -> Centru -> Gara | 06:38 07:33 08:32** 10:32 12:32 13:32 14:32 15:08* 15:28 15:32 16:32 17:32 19:32 20:32 21:32 |
122 | Ampoi 2 -> Ampoi 3 -> Cetate -> Gara | 07:02 07:37 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 15:17 15:28 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02 |
123 | Ampoi 2 -> Unirea -> Motilor -> Cetate -> Gara | 07:26 15:26 23:16 |
401A | Ampoi 3 -> Cetate -> Autogara | 15:21 |
401H | Ampoi 2 -> Unirea -> HCC -> Autogara | 07:16 |
401R 405R 506R 601R 602R 603R 701R | Ampoi 2 -> Electrica -> Autogara | 05:41 05:44 05:49 05:55 05:59 06:16 06:19 06:53 07:08* 08:58 08:59 09:29 11:11 11:29 13:30 13:44 13:59 14:59 15:03* 15:39 16:04* 16:26* 16:33* 17:39 19:16 19:19 21:34 21:40 |
506C | Ampoi 3 -> Cetate -> Apulum | 21:39 |
506H 601H | Unirea -> HCC -> Autogara | 07:04 07:09 13:24 |
601G | Ampoi 2 -> Ampoi 3 | 18:09 |
*Circulă doar în perioada școlii **Circulă doar în perioada vacanțelor școlare | ||
SÂMBĂTĂ - DUMINICĂ | ||
106R | Barabant | 14:02 |
121 406R | Ampoi 2 -> Centru -> Gara | 09:02 09:53 11:02 13:02 15:02 17:02 17:03 19:02 21:12 |
122 | Ampoi 2 -> Ampoi 3 -> Cetate -> Gara | 06:27 10:02 12:02 16:12 |
123 | Ampoi 2 -> Unirea -> Motilor -> Cetate -> Gara | 07:26 15:26 23:16 |
401A | Ampoi 3 -> Cetate -> Autogara | 06:16 |
401H | Ampoi 2 -> Unirea -> HCC -> Autogara | 07:16 19:16 |
401R 506R 601R 603R 701R | Ampoi 2 -> Electrica -> Autogara | 05:44 05:49* 05:55* 07:09* 09:29* 11:11* 13:29** 13:30** 13:39 15:26 15:39* 17:39 19:19* 21:34 21:40 |
506C | Ampoi 3 -> Cetate -> Apulum | 21:39 |
601F | Electrica -> Autogara | 06:16** 13:51* 18:31 |
*Circula numai SÂMBĂTĂ **Circula numai DUMINICĂ |