programul de circulatie al mijloacelor de transport public in zona metropolitana Alba Iulia
Stația Piata(L103)
Linia | Ruta | Orele de plecare |
---|---|---|
103A | Camin de varstnici | 06:50 07:30 12:05 13:50 14:45 15:50 18:45 |
103 107B 109R 110E 115R 122 123 | Gara | 00:20 05:00 05:30 05:35 05:40 Intre 6 si 8 la 5 min. Intre 8 si 12 la 10 min. |
110E | Spital -> Sc. Sf.Iosif -> Gara | 07:23* |
110R 116R | Closca -> Horea -> Gara | 05:40 06:30 07:20 07:25 08:45 09:20 11:45 11:55 13:05 13:45 14:50 17:05 17:40 17:45 20:05 20:10 21:45 |
114A 114C 114D 506C | Apulum | 06:36 06:43 14:34 21:52 |
116A | Rodex | 06:34 |
201R 304C 401A | Autogara | 00:00 05:53 15:34 15:38 16:55 |
*Circulă doar în perioada școlii | ||
SÂMBĂTĂ - DUMINICĂ | ||
103A | Camin de varstnici | 06:50 14:45 |
103 107B 115R 122 123 | Gara | 00:05 05:40 05:55 Intre orele 6:00 si 22:00 din 10 in 10 minute. 22:10 22:20 22:24 22:40 22:50 23:15 23:29 23:33 23:35 |
116R | Closca -> Horea -> Gara | 09:20 11:55 17:40 21:10 |
114 506C | Apulum | 06:35 14:35 21:30 21:52 |
304C 401A | Autogara | 06:03 06:29 |
*Circula numai SÂMBĂTĂ |